8 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet, podczas którego mogliśmy zaprezentować dokonania artystyczne – teatralne i muzyczne – naszych uczniów.

Z tej okazji dyrektor szkoły Paweł Cząstka złożył wszystkim Paniom serdeczne życzenia, a grupa uczniów ze Szkolnego Kółka Teatralnego przygotowała krótkie przedstawienie. Mini spektakl był zapisem przygód Maksa (Roch Śliwczyński) i Albercika (Jakub Korzeniowski), którzy decydują się na odważną misję. Otóż szalony naukowiec (Vladyslav Novikow), chce wysłać ich w przyszłość. Tak zaczyna się ich koszmar – trafiają do roku 2084, jak się okazuje, do świata w którym nie ma kobiet! Korzystając z nieuwagi naukowców (Marcin Gruchała i Michał Kisielewicz), wybierają datę 2044 i trafiają na inny personel naukowy. Dwie badaczki (Karolina Freyer i Katarzyna Leszczyńska) wybudzają ich z letargu – są uratowani! Opieka nad przygotowaniem spektaklu – Marcin Sondej.

Wielką atrakcją – niespodzianką dla naszych Szanownych Pań, był także występ szkolnego zespołu muzycznego prawie profesjonalnego w składzie: Łukasz Steczek (gitara), Bartosz Rzepa (gitara) Roch Śliwczyński (perkusja) Bartosz Odziomek (klawisze), który zagrał dla nas dwa utwory instrumentalne: Gimmie some lovin (Spencer Davis Group) i Green Onions (Booker TMgs). W każdym utworze chłopcy wykonali improwizowane solówki, żeby uatrakcyjnić występ. Opieka nad przygotowaniem zespołu – Tadeusz Gmyrek.

Zespół pilnie poszukuje wokalistki:), basisty oraz trwa w szkole konkurs na nazwę naszego zespołu:)

POSŁUCHAJ NAJNOWSZEGO PRZEBOJU NASZEGO ZESPOŁU (ODTWÓRZ)