W dniu 26 marca nastąpiło zakończenie szkolnego konkursu na projekt wycieczki do Azji. Komisja konkursowa – A. Manczyk i M. Juszczyk ustalając wyniki brała pod uwagę aspekt geograficzny oraz realność wykonania założonego planu wycieczki, a także aspekt związany z przedsiębiorczością czyli plan finansowy wyjazdu.  Konkurs zainteresował sporo uczniów, bo wpłynęło aż 25 prac (niektóre miały po 30 stron!!!), dotyczących projektowanych wyjazdów m.in. do Izraela, Gruzji z Armenią, Chin, Sri Lanki, Indii, Malezji, Filipin, Indonezji, Japonii. Jak się okazało, część projektów to opis odbytych już podróży z rodzicami. Jeden projekt z kolei był faktycznym planem, który uczennica wraz z rodzicami wkrótce sprawdzi w rzeczywistości udając się na wycieczkę. Taka próba stworzenia planu wycieczki i kosztorysu to idealna wprawka do zaprojektowania swoich wyjazdów i to już w najbliższej przyszłości.

Ostateczne wyniki:

Miejsce I – Alicja Miazga z 3d

Miejsce II

1. Maria Knapczyk 3d
  2. Aleksandra Grabińska 3d
  3. Magdalena Cichoń 3d
  4. Maja Foryciarz 3c
  5. Jan Rybka 3a

Miejsce III

1. Martyna Urban 1d
  2. Magdalena Obstarczyk 1d

Dodatkowo osoby wyróżnione:

1. Anna Twardosz 1f
  2. Aleksandra Starzyk 3e
  3. Natalia Starzak 3c
  4. Aleksandra Łopata 3e
  5. Natalia Adamska 3d

Nagroda specjalna za dozę humoru włączoną do pracy Igor Wieczorek z 2a.

Gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku!

prof. Anna Manczyk