Na zaproszenie Prezydenta Miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego delegacja z naszej Szkoły wzięła udział w Gali Sportu Młodzieżowego – uroczystym podsumowaniu współzawodnictwa sportowego za rok 2017/2018. Uroczystość miała miejsce w sali obrad Urzędu Miasta Krakowa 9 października 2018 r.

Za zajęcie  IV  miejsca w klasyfikacji ogólnej, dyrektor XLII LO dr Paweł Cząstka, uczennice: Lena Skrzypek, Józefina Młynarska, Emilka Świerta oraz nauczyciel wychowania fizycznego Grażyna Olszewska odebrali doniosły puchar oraz nagrodę pieniężna w wysokości 400 złotych.

Gratulujemy naszym uczniom i trzymamy za Was kciuki w rywalizacji sportowej w roku szkolnym 2018/2019.

Gabriela Olszewska