Uczniowie: Julka Matyjewicz, Justyna Czapik, Matylda Skóra, Emilka Świerta, Pola Kosek, Zuzanna Sindut, Marlena Stec, Paulina Świca, Ignacy Tryboń, Mikołaj Gubała, Mikołaj Górecki, Wiktor Gut, Aron Shindler, Mateusz Gajda, Paweł Jarosz, Jakub Korzeniowski, Jan Szeleźnik, Michał Sikora pod opieką p. Olszewskiej i p. Gałązki udali się przed feriami na obóz sportowy w malownicze rejony Małopolski. Uczestniczyli w zajęciach sportowych z lekkoatletyki i gier zespołowych, a także miło spędzali czas na świeżym powietrzu.

W trakcie pobytu dziewczęta i chłopcy rozegrali mecze towarzyskie z tamtejszą szkołą w siatkówkę, piłkę ręczną, koszykówkę i piłkę nożną. Emocji nie zabrakło, a  trybuny były pełne.

Żal było wyjeżdżać.

Grażyna Olszewska