Jak co roku, Samorząd uczniowski zaangażował się w liczne akcje charytatywne. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy „Szlachetną Paczkę”. Wspólnymi siłami uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników administracji szkolnej pomogliśmy p. Krystynie. Przygotowaliśmy dla niej 32 kartony pełne prezentów. Z niecierpliwością oczekujemy na relację wolontariuszki z wręczenia Paczki obdarowanej osobie.

Do 21 grudnia trwa zbiórka „Gwiazdka dla chorego zwierzaka”. Zbieramy karmę dla starych i chorych kotów i psów. Zebrane dary przekażemy Krakowskiemu Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami.

Do 2 stycznia 2019 r. zbieramy drobne pieniądze w ramach Góry Grosza. Klasa, która zbierze najwięcej pieniędzy otrzyma w nagrodę słodycze.

13 stycznia 2019 r. wystartujemy z WOŚP.

Do końca roku szkolnego zbieramy plastikowe nakrętki na potrzeby ciężko chorego Mateuszka.

Dorota Pławecka, opiekun SU