Złote medale w Małopolskiej Lidze Lekkoatletycznej Krakowskiej Olimpiady Młodzieży, Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych (zobacz)

W dniu 7 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży w szachach. Szkołę reprezentowali uczniowie: Emilia Świerta, Gabrysia Kowacz, Marina Pilarz, Konrad Ciborowski, Stanisław Sieniawski, Jakub Wojtaszek. W klasyfikacji drużynowej chłopcy zostali wicemistrzami Krakowa a dziewczęta wywalczyły 5 miejsce. W rozgrywkach indywidualnych Konrad Ciborowski zdobył 3 miejsce.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałego występu a chłopcom życzymy powodzenia w zawodach wojewódzkich.

Jolanta Janiszewska

 

Gala Krakowskiej Olimpiady Młodzieży

2 listopada 2017 r. w Urzędzie Miasta Krakowa odbyło  się wręczenie nagród za osiągnięcia sportowe we współzawodnictwie w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży w roku szkolnym 2016/2017. (zobacz więcej)

 

 

 

18.10.2017 r. w Tarnowie odbyły się zawody wojewódzkie w Szkolnej Indywidualnej Lidze LA.

 Z ogromną radością informujemy, że V-CE  MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

w   sztafecie  4x100M  

              ZOSTALI :  SZELIGA STANISŁAW

                                  ROGALA MATEUSZ

                                  SHINDLER ARON

                                  MARYNOWSKI KAROL

                                  GUBAŁA JAKUB

BRĄZOWYM MEDALISTĄ W PCHNIĘCIU KULĄ ZOSTAŁ: MATEUSZ ROGALA – 10.75m (rekord szkoły)

7 zawodniczką Małopolski w biegu na 300m została: LENA SKRZYPEK czas: 46.06s. (rekord szkoły)

w biegu na 100m  :  STASIU SZELIGA był 27 JAKUB GUBAŁA 31

w biegu na 300m : 4 m-ce zajął STANISŁAW SZELIGA, a czas 38.10s. jaki uzyskał w tym biegu okazał się nowym rekordem szkoły.

GRATULUJEMY !!!

                                                                               Grażyna Olszewska

 

 4 października 2017 r. na stadionie LA MOS Kraków Wschód w Nowej Hucie braliśmy udział w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży w Szkolnej Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej.

Skład reprezentacji szkoły:

DZIEWCZĘTA: Kosek Pola, Mendel Paulina, Skrzypek Lena, Chitra Estera, Świerta Emilia, Bijak Julia, Kowacz Gabriela, Szeliga Hanna

CHŁOPCY: Szeliga Stanisław, Rogala Mateusz, Gubała Jakub, Kolton Ignacy, Przybyło Michał, Shindler Aron, Gój Jakub, Marynowski Karol, Wernikowski Kacper, Gut Wiktor, Kostrz Sebastian.

Z wielka radością informuję, że Mistzostwo Krakowa w biegu rozstawnym 4 x 100m mężczyznzdobyła nasza sztafeta w składzie: Szeliga Stanisław, Rogala Mateusz, Gubała Jakub, Marynowski Karol.

Sukcesem zakończyła swój start sztafeta 4 x 100m dziewcząt: Kosek Pola, Skrzypek Lena, Chitra Estera, Bijak Julia wywalczyły brązowy medal.

Podwójnym v-ce Mistrzem Krakowskiej Olimpiady Młodzieży został Stanisław Szeliga.Srebrne medale zdobył w biegu na 100m i w biegu na 300m.

Lena Skrzypek zajęła III miejsce w biegu na 300m.

Mateusz Rogala tak daleko pchnął kulą, że zakończył swój udział w konkursie
na II miejscu.

Gratulujemy tak wielkich sukcesów i życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkichw Tarnowie.

Serdeczne podziękowania i gratulacje dla wszystkich naszych reprezentantów, którzy swoją postawą i zaangażowaniem przyczynili się do sukcesu całej drużyny. Wśród nich są osoby, którym do finału wojewódzkiego zabrakło dosłownie łut szczęścia.

 W klasyfikacji generalnej szkół zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców zajęła 
III miejsce.

Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla Was Wszystkich.

                                                                                                                                         Grażyna Olszewska

26.09.2017 r. na terenach zielonych  AWF,  odbyły  się  Sztafetowe biegi przełajowe w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży.

Drużyna  dziewcząt w składzie:

 SŁOŃSKA ZOFIA, KOSEK POLA,  KALISZCZAK  OLGA,  SKRZYPEK LENA, ŚWIERTA EMILIA, CHITRA ESTERA, MORYC LIDIA, BUJAK JULIA, GRABIŃSKA ALEKSANDRA, IWAŃSKA  BARBARA, SZCZEPAŃSKA EDYTA.

     Zajęła IV  miejsce (na 15 startujących  sztafet)

Chłopcy w składzie:

SZELIGA STANISŁAW, KOLTON  IGNACY, KORZENIOWSKI JAKUB, SZELEŹNIK JAN, SIKORA MICHAŁ, SHINDLER ARON,  PRZYBYŁO MICHAŁ, WERNIKOWSKI KACPER, GÓJ JAKUB, MARYNOWSKI KAROL, WAŚ IWO, GUT WIKTOR, GUBAŁA JAKUB.

zajęli VII MIEJSCE (na 19 sztafet)

 Dziękuję Wam za ambitną walkę i wzorową postawę.

Specjalne podziękowania kieruję do Rodziców w/w Uczniów za pomoc i  wsparcie.

                                                                                                        Grażyna Olszewska

W dniach 14-15.10.2017 r. odbyły się Mistrzostwa Małopolski w Biegu na Orientację rozgrywane na terenie Gminy Zabierzów, organizowane przez Małopolski Związek Orientacji Sportowej.  

Nasi uczniowie zajęli:

II miejsce: Stanisław Szeliga z 3C
III miejsce: Zofia Słońska z 3F

Gratulujemy naszym Uczniom i życzymy dalszych sukcesów !

Agnieszka Kluska