BOMBOWY KONKURS

Już drugi raz w naszej szkole został zorganizowany BOMBKOWY KONKURS. Jego celem jest podtrzymanie tradycji ręcznego wykonywania ozdób choinkowych. Tym razem zgłoszono dziewięć bombek. Oto autorzy tych prac:

Oliwia Joniec,

Kacper Krehlik,

Przemysław Pasiński,

Mateusz Rogala,

Joanna Sarnik,

Anna Sternalska,

Piotr Szczepaniak,

Barbara Usarz,

Radosław Ziobro.

Jury w składzie p. Sabina Feluś, p. Agata Kowal i p. Karolina Stasińska miało bardzo trudny orzech do zgryzienia. Przygotowane prace, były tak różnorodne i piękne, że komisja konkursowa odstąpiła od wybrania najlepszej. Wszystkie zostały sfotografowane i można je oglądać w naszej galerii. Może Wam uda się wybrać najładniejszą.

Warto kultywować takie konkursy, bo wzmagają one kreatywność oraz zdrową rywalizację wśród uczniów. Wszystkie dekoracje przyozdobią choinkę na pierwszym piętrze.

Uczestnikom serdecznie gratulujemy!