BRAWO, BRAWO, BRAWO! Właściwie to ręce same składają się do oklasków, bo oto właśnie dziś zakończyliśmy sukcesem kolejną już akcję „Ciacho za Ciacho”. Zebraliśmy 5 dużych kartonów książek, które powędrowały do Klasztoru OO. Dominikanów. Będą one sprzedane podczas niedzielnego kiermaszu z którego dochód przeznaczony zostanie na wsparcie stowarzyszenia Anny Bałchan „Po-moc”. Tym razem celem zbiórki będzie pokrycie kosztów wyjazdu terapeutyczno-integracyjnego kobiet i dzieci, które stały się ofiarami handlu ludźmi, czy też prostytucji.

Oto „ojcowie” tego sukcesu: Patryk, Ewa, Piotr, Mateusz, Hubert, Bartosz, Julia, Michał, Mateusz, Karolina, Magdalena, Gabrysia, Jakub, Jacek, Weronika, Michał.

Drodzy Uczniowie, dziękuję Wam bardzo, gdyby nie Wy, to by się  po prostu nie udało.

W imieniu organizatorów zapraszam w niedzielę 15 grudnia na kiermasz, który odbędzie się na krużgankach Klasztoru oo. Dominikanów.

koordynator akcji w XLII LO Karolina Stasińska