Tradycyjnie w XLII LO, 17 października 2023 r. tuż przed wyborami do SU, odbyła się debata. Sztab Anity Bałuki z kl. 3a przedstawił propozycje działalności Samorządu Uczniowskiego na kolejny rok. Debata została przygotowana przez działający jeszcze „stary” Samorząd na czele z przewodniczącym Henrykiem Skrzypulcem i jego najważniejszymi współpracowniczkami Niną Malczyk i Małgorzatą Denko. Sformułowano pytania w trzech segmentach (planów, szeroko pojętych projektów, współpracy na poziomie szkoły) z których uczestnicy losowali i odpowiadali. W spotkaniu nie zabrakło też pytań od Dyrektora szkoły i publiczności. Zgrany zespół szybko i merytorycznie odpowiadał, wzbudzając tym aplauz wśród zebranych.
W najbliższy piątek odbędzie się głosowanie. Życzymy Anicie i jej Sztabowi powodzenia!

Samorząd Uczniowski XLII LO