Od 12 marca 2024 r., w naszej szkole realizowaliśmy kolejny program SU-w-ak. „Debatować też trzeba umieć”.

W jego ramach zostały już przeprowadzone warsztaty z umiejętności prowadzenia kulturalnej dyskusji.
W piątek 22 marca 2024 r. odbył się pierwszy etap, w których udział wzięło sześć drużyn. Rywalizacja odbyła się na najwyższym poziomie. Wiele stresu, uśmiechów, jak również prób budowania swojej pewności siebie podczas publicznych wystąpień.

Wielki finał „debatowania” odbył się w naszej szkole we wtorek 26 marca 2024 r.

Tematem finałowych zmagań była tolerancja współczesnej 🧍‍♀️🧍‍♂️młodzieży.
W szranki stanęły przeciwko sobie grupy uczniowie z klasy 1E i uczniowie z klasy 3D. Zwycięzcą okazała się grupa z klasy 3d!
Gratulujemy ciekawej i merytorycznej dyskusji! Rywalizacja odbyła się na najwyższym poziomie! 👏👏👏

Koordynatorki i jurorki podczas debat: prof. Agnieszka Gromna, prof. Małgorzata Juszczyk i prof. Aneta Pociejowska Szlachta