Już od ponad 70 lat na całym świecie świętowany jest Dzień Dziecka. Przypomina nam on, że wszyscy byliśmy kiedyś mali i rozrabialiśmy bez umiaru. I tak z dziada pradziada ludzie celebrują tę okazję. My także, by tradycji stało się zadość, świętowaliśmy hucznie. Samorząd Uczniowski aktywnie włączył się w przygotowania tego wyjątkowego dnia.

Już od rana szkolne korytarze wypełniły się filmowymi i bajkowymi bohaterami, bo właśnie z okazji 1 czerwca zorganizowany został, podobnie jak rok temu, Dzień Postaci Filmowych. Wśród nich kapitalne przebrania, które łatwo zidentyfikowaliśmy (były tak dobre). Wśród nich: Atomówki, Luigi, Kirkor, Tyler, Szalony Kapelusznik, Alicja z Krainy Czarów, Wensday, Alvin i Wiewiórki, Mario, Jeck Sparow, Bella, Trolica, Bilbo Baggins, Faceci w czerni, Heisenberg, Tiana i Charlotte. Przebrani oczywiście w tym dniu nie byli pytani. Na długiej przerwie odbyła się sesja zdjęciowa, którą teraz można zobaczyć w galerii.

Na długich przerwach radiowęzeł otworzył swoje drzwi dla dorosłych, którzy chcieli złożyć okazjonalne życzenia. Poza nimi były też dedykacje!

W bibliotece szkolnej przygotowane były dla nas cukierki, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Były krówki, galaretki i toffi, do wyboru, do koloru i do smaku:)

Ten wspaniale przygotowany dla nas dzień będziemy jeszcze długo wspominać. Dziękujemy za wspaniałe świętowanie:)