Dzień otwarty szkoły to wydarzenie, podczas którego nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla odwiedzających – dla przyszłych uczniów i ich rodziców, aby zapoznać z placówką – jej wyposażeniem i sposobem funkcjonowania. Wydarzenie okazało się dużym sukcesem, gdyż liczba kilkuset odwiedzających szkolne mury zrobiła na nas ogromne wrażenie.

Dzień otwarty szkoły dał uczniom i ich rodzicom możliwość zwiedzenia szkoły, poznania jej kadry, a także zadawania pytań na temat programów edukacyjnych, rozwoju kariery, życia w szkole, zajęć pozalekcyjnych i wielu innych kwestii. Była to również okazja dla szkoły do promowania swoich osiągnięć, wizytówki edukacyjnej i swojej specjalizacji. Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali różnorodne wydarzenia w salach przedmiotowych. Można było wziąć udział w doświadczeniach fizycznych, czy chemicznych, a nawet zagrać w interesujące chińskie warcaby.

Mamy nadzieję, że wizyta w naszej szkole umożliwi przyszłym uczniom i ich rodzicom lepsze poznanie oferty edukacyjnej szkoły i podjęcie bardziej świadomej decyzji dotyczącej wyboru szkoły i profilu klasy.

Serdecznie zapraszamy w nasze mury! A kolejny Dzień Otwarty Szkoły 27 maja w godzinach 10:00 – 12:00.