Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim projekcie Emotkowe Pożeracze Smutków. To inicjatywa, która ma na celu uszycie emotek, które później zostaną przekazane na Oddział Kliniczny Psychiatrii Dziecięcej Szpitala Św. Ludwika. Maskotki będą pocieszajkami dla dzieci, które przechodzą trudne chwile. Mają one podnieść ich na duchu, przekazując dobrą energię i wsparcie.

Uczniowie klasy 1b i chętni, którzy zostali po lekcjach, by włączyć się w to przedsięwzięcie przygotowali kilkanaście kolorowych emotek. Z przyniesionych wcześniej materiałów powycinane zostały różne kształty, które po zeszyciu zostały wypełnione specjalnym wkładem. Końcowym etapem były kokardki, doczepiane włosy i naklejki. Dzięki wspólnej pracy powstały fantastyczne prace, które wkrótce dostarczone zostaną do w.w. szpitala.

Po raz kolejny okazało się, że można na Was liczyć!

Dziękujemy bardzo za materiały, nici, szpilki, a przede wszystkim chęci.

mgr Karolina Maniak-Górecka, mgr Karolina Stasińska, mgr Dorota Pławecka