W ostatnim tygodniu roku szkolnego 2022/2023 przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zostali zaproszeni na Galę Młodych Liderów. Wydarzenie odbyło się w sali obrad Rady Miasta Krakowa. Było dostojnie i elegancko. Uczennice wraz z opiekunem SU p. Karoliną Stasińską z dumą odebrały Certyfikat uczestnika projektu SUWAK.

Warto przypomnieć, że w tym roku w naszej szkole udało nam się zrealizować dwa projekty: „La semana del Uno” i „Herbaciany kącik”.

Program #SU-w-a-k, który ma wspierać Samorządy Uczniowskie jest finansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Operatorem programu jest Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego. Celem programu jest aktywizowanie samorządów uczniowskich, promocja samorządności w szkołach, finansowe wsparcie ich działalności oraz podnoszenie umiejętności organizacyjnych uczniów.

Dyplom Uczestnika Projektu

Było nam bardzo miło uczestniczyć w tego typu aktywności. Dziękujemy.

Uczniowie XLII LO