Konkurs „animal idioms”

Od kilku lat zespół nauczycieli języków obcych organizuje konkurs na graficzną prezentację idiomów. W tym roku szkolnym uczniowie zostali poproszeni o przygotowanie prac dotyczących idiomów zawierających nazwę zwierzęcia. Prace indywidualne, dowolną techniką, wykonane na papierze formatu minimum A3 dostarczali nauczycielom języków obcych do 30 listopada 2017.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak duże zainteresowanie tym konkursem. Spośród autorów ponad 30 prac wyłoniliśmy zwycięzców:

I miejsce – Joanna Sarnik z klasy 3f
dwa równorzędne II miejsca – Zuzanna Początek z klasy 2c oraz Olga Drygała z klasy 3f
III miejsce – Kacper Krehlik z klasy 2e

Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe sygnowane przez wydawnictwo Pearson, a także oceny celujące. Ich prace zostały wyeksponowane w sali nr 3 (zdjęcie poniżej).

Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu otrzymali w nagrodę oceny bardzo dobre, a niektóre ich prace zostały pokazane na tablicach w salach, gdzie prowadzone są zajęcia językowe.

Zespół Nauczycieli Języków Obcych