Już po raz piąty nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję KREDKOBRANIA. Przez dwa tygodnie mieliśmy przyjemność zbierać różne artykuły papiernicze. Cyrkle, bloki, pisaki, ołówki, piórniki i kredki zostały pieczołowicie popakowane do 7 paczek i zawiezione do centrali.

Akcja ma nie tylko charakter pomocowy, ale również edukacyjny i prospołeczny. Jest wyrazem naszej pamięci rodakach, którzy w wyniku historycznych wydarzeń pozostali poza granicami ówczesnej Polski.

Bardzo dziękuję za dary rodzicom, uczniom i nauczycielom, a p. prof. Edycie Majce, p. prof. Karolinie Maniak-Góreckiej i p. prof. Dorocie Pławeckiej za pomoc przy organizacji. Szczególne słowa podziękowania kieruję też do Małgosi Denko z kl. 3b i sekcji charytatywnej SU.

prof. Karolina Stasińska, koordynatorka akcji KREDKOBRANIE