Budżet obywatelski można spotkać wszędzie – w naszej najbliższej okolicy, w dzielnicy i mieście. Dlatego dzisiaj, wraz z kolejnym Młodzieżowym Ambasadorem Budżetu Obywatelskiego, zapraszamy nad , na spotkanie z BO. To tutaj, na przestrzeni kilku lat, zostało zrealizowanych kilka projektów: m.in. rekultywacja zalewu, mini siłownia, plaża nad zalewem, kaczkomaty, renowacja alejek i boiska do siatkówki.

Nasz Ambasador to , uczeń XLII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie, ambitny i aktywny obywatelsko młody człowiek. W swojej szkole pisze i realizuje projekty w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego, startuje w wyborach do samorządu uczniowskiego, interesuje się informatyką, gra na saksofonie w szkolnym zespole muzycznym. Jak sam podkreśla – widzi potencjał projektów obywatelskich i stara się z nich skorzystać.

Głosuj i decyduj, jak ma się zmieniać Kraków! www.budzet.krakow.pl

„Lepsze mądre głosowanie niż czekanie, co się stanie”.