Drodzy Uczniowie,

zgodnie z wytycznymi Rządu po feriach od 18 do 31 stycznia 2021 r. nadal będzie obowiązywało zdalne nauczanie z możliwością konsultacji w szkole do 5 uczniów (klas maturalnych) z zachowaniem reżimu sanitarnego. Szczegółowe informacje w Librusie.

Nie jest to sytuacja łatwa dla nas wszystkich, ale popatrzmy z optymizmem i nadzieją, że już prawie wiosna i może uda nam się przynajmniej hybrydowo za jakiś czas powrócić do szkoły począwszy od klas maturalnych.

Na II semestr w roku szkolnym 2020/2021 życzę Wam, Nauczycielom i Rodzicom zdrowia, siły i motywacji do życia, pracy, nauki oraz pogody ducha i pozytywnych myśli!

Per aspera ad astra – przez trudy/cierpienia do gwiazd !!! Wiem, że dacie rady! Kto jak nie Wy!

dr Paweł Cząstka, dyrektor XLII LO