We wtorek, 7 grudnia 2021 r. zapraszamy Rodziców uczniów naszej szkoły do udziału w wykładzie „ Cyberzagrożenia i odpowiedzialność karna nastolatków” w ramach programu profilaktycznego skierowanego do całej społeczności XLII Liceum. Spotkanie w formie wirtualnej rozpocznie się o godz. 17.00 przewidziany czas  60 minut. Link do spotkania zostanie przesłany przez Librusa.

W ubiegłych latach wykłady prowadzone przez asp. Macieja Szmidta z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, co widać na zamieszczonej fotografii.

Istotne w całym projekcie współpracy XLII LO z Komendą Miejską Policji w Krakowie jest to, że spotkania/wykłady organizowane są zarówno dla nauczycieli, rodziców jak i przede wszystkich klas uczących się w naszej szkole.

Koordynatorka projektu mgr Beata Matkowska-Święs, psycholog szkolny