28.05.2019 r. startowaliśmy w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej.

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zostali v -ce Mistrzami Krakowa i tym samym uzyskali awans do zawodów wojewódzkich.

GRATULUJEMY SREBRNYM MEDALISTOM !!!

NA OGÓLNOPOLSKIEJ  OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY W MAJU 2019 r. nasi brydżyści zajęli:

Kacper Wieczorkowski i Bartosz Bunar, zdobyli złoty medal na tegorocznej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Brydżu Sportowym. Klub UKS „Olimpia Dwójka” uplasował się na 3 miejscu  klasyfikacji klubowej.

Maj to miesiąc rozgrywek piłkarskich Krakowskiej Olimpiady Młodzieży

Nasi uczniowie po zaciętej walce (w strugach deszczu) dotarli do półfinałów.

Milo było patrzeć jak grali. Brawo Chłopcy !!!

04.06.2019 r. to dzień Małopolskich Igrzysk w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej

Nasze Drużyny spisały się znakomicie. Należy tu zaznaczyć, że nie startowaliśmy w skoku wzwyż, rzucie dyskiem, oszczepem, biegach przez płotki i w biegach na 1000 m, a mimo to  znaleźliśmy się w ścisłym finale.

Dlatego z wielką radością informujemy, że zarówno Drużyna Dziewcząt jak i Chłopców

Zajęły VIII  MIEJSCE

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY NASZYM UCZNIOM KOLEJNYCH SUKCESÓW SPORTOWYCH !!!

prof. Grażyna Olszewska