„Naturalna siła uzdrawiająca w każdym z nas
jest największym źródłem dobrego samopoczucia”

Hipokrates

PODIUM W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE NA TEMAT ZDROWIA I JEGO OCHRONY – MEDITEST 2018

I doczekaliśmy się!

Już od kilku edycji konkursu nasi uczniowie zmagają się z zagadnieniami promocji zdrowego trybu życia, znajomością budowy i funkcjonowania własnego organizmu oraz są coraz bardziej świadomi zagrożeń dla zdrowia i życia ludzkiego. Potrafią także odpowiednio postępować w nagłych wypadkach. Wszystkie te umiejętności oraz rzeczowa wiedza pozwoliły na osiągnięcie przez nich  jednych z najlepszych wyników  w Polsce podczas konkursu, który odbył się w listopadzie ubiegłego roku.

Organizatorzy tak długo trzymali młodzież w niepewności, iż większość zapomniała już o swoim wysiłku, który został zwieńczony 3 miejscem w skali kraju oraz 7 wyróżnieniami.

Serdecznie gratulujemy laureatce i finalistom, życząc sukcesów w kolejnych konkursach i olimpiadach.

prof. Beata Sobocińska, opiekun naukowy uczniów