W szkole realizowana jest inicjatywa z programu Kraków 2.0 – Młodzież Działa Lokalnie. W ramach tego nasi uczniowie (Ala Mazurkiewicz, Julka Matłok, Krzysiek Mazurkiewicz) napisali projekt i wygrali dofinasowanie do swojego pomysłu, który ma służyć całej naszej społeczności szkolnej.
„POŻYCZ KARTKĘ” – to akcja mająca na celu podniesienie świadomości ekologicznej i pomocy samej w sobie.
Uczniowie, nauczyciele i rodzice mający w nadmiarze artykuły papiernicze mogą je złożyć w specjalnie przygotowanej do tego półce, która znajduje się w bibliotece szkolnej. W ten sposób rzeczy te nie znajdą się w koszu, a będą „oczekiwać” w bibliotece na potrzebujących.

Półka już działa! Zapraszamy do przynoszenia i korzystania. Szczegóły na plakatach.

mgr Karolina Maniak-Górecka, mgr Karolina Stasińska, opiekunki projektu