Końcem października mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole uczniów z Hiszpanii. Grupa 20 osób wraz z Honorowym Konsulem Rzeczypospolitej Polskiej wzięła udział w lekcji j. angielskiego, którą przygotowała, wraz ze swoimi uczniami, p. prof. Izabela Majerczyk-Krzemińska. Pan Konsul przybliżył nam swoją działalność charytatywną, którą prowadzi wraz z żoną. Wysłuchaliśmy wielu ciekawych historii związanych z pełnieniem urzędu.

Później zaproszona młodzież spotkała się z rówieśnikami z naszego liceum na sali gimnastycznej, by wymieniać spostrzeżenia i doświadczenia z nauki języków obcych. Mieliśmy też przyjemność opowiedzieć o naszej samorządowej działalności i o realizowanych w szkole projektach.

prof. Aneta Pociejowska-Szlachta, prof. Karolina Stasińska