„Ślachetne zdrowie,

Jako smakujesz,

Aż się zepsujesz.”

Jan Kochanowski

WYRÓŻNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY NA TEMAT ZDROWIA I JEGO OCHRONY – MEDITEST

Celem konkursu jest promowanie wśród uczniów zdrowego trybu życia, pogłębienie znajomości budowy i funkcjonowania własnego organizmu, zwiększenie ich świadomości zagrożeń dla zdrowia i życia ludzkiego oraz postępowania w nagłych wypadkach. Konkurs odbył się w listopadzie 2017 roku, zaś organizatorzy dopiero teraz przysłali wyniki. Warto było jednak poczekać, bowiem wśród 22 uczniów naszej szkoły biorących udział w teście, aż 8 zostało wyróżnionych w rywalizacji z 9717 uczestnikami konkursu w całym kraju.

Nagrodzeni zostali:

• Małgorzata Michałek (6 miejsce)
  • Mateusz Ścianek (7 miejsce)
  • Olga Drygała (11 miejsce)
  • Jakub Kusior (11 miejsce)
  • Wiktoria Lassak (11 miejsce)
  • Michał Oleksy (12 miejsce)
  • Natalia Felczak (13 miejsce)
  • Julia Tomaszczyk (15 miejsce)

Serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów!

Beata Sobocińska