Jak zwykle u nas obchody świętego Walentego odbywały się z wielką pompą. A zaczęło się już dwa tygodnie wcześniej, kiedy ogłoszono konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową z anglojęzycznym akcentem. Natomiast dwa tygodnie przed obchodami dostępna była już w bibliotece skrzyneczka na przygotowane przez uczniów Walentynki.

Poczta walentynkowa zaczęła swoją działalność o godzinie dziesiątej 14 lutego. Przez dwie godziny lekcyjne uczniowie z Samorządu Uczniowskiego roznosili zaskoczonym odbiorcom przesyłki. Było bardzo milo i wesoło. Dokładnie w południe nastąpiło rozwiązanie konkursu na kartkę. Oto nasi zwycięzcy:

I miejsce: Aleksandra Szklarska

II miejsce: Lidia Moryc, Kamil Tłuszcz

III miejsce: Mateusz Marko

Wszystkie konkursowe WALENTYNKI wyeksponowane zostały na tablicy ściennej naprzeciwko pokoju nauczycielskiego.

Najlepsze jednak zostało na koniec, bo oto wieczorem spotkaliśmy się na wspólnych walentynkowych tańcach. Dyskotekę zorganizował Samorząd Uczniowski. Było wspaniale. Bawiliśmy się wybornie ;-).

D Z I Ę K U J E M Y