W wyniku przeprowadzanych kwalifikacji, dnia 13 lutego 2020 r. wyłoniona została delegacja uczniów naszej szkoły, którzy zaprezentują XLII LO podczas mobilności do Hiszpanii.

Po podliczeniu punktów uzyskanych przez uczestników projektu, XLII Liceum Ogólnokształcące prezentować będą następujące uczennice:

Julia Gródek

Nina Kubinek

Karolina Solińska

Maja Mukerji

Karolina Foszcz

Nasze uczennice przedstawią podczas tej mobilności filmiki i prezentacje o naszej szkole, które były jednym z zadań obowiązkowych uprawniających do udziału w kwalifikacjach na tą mobilność.

Pozostali uczniowie, którzy przygotowali filmiki i uzupełnili swoje profile na platformie eTwinning uzyskują punkty na następne mobilności.

Opiekunowie wyjazdu do Hiszpanii to: p. U. Kogut i p. D. Ślęzak.

Mobilność będzie realizowana od 26.03 do 01.04.2020 r. Na stronie naszego liceum w zakładce Erasmus+ został opublikowany szkic programu mobilności przesłany przez koordynatorkę projektu ze szkoły w Majorce.

Gratulujemy wyników!