Szanowni Rodzice i Nauczyciele,

w ramach  Szkoły dla Rodziców  serdecznie zapraszam na drugie w tym roku szkolnym spotkanie dotyczące profilaktyki uzależnień od alkoholu i innych środków psychoaktywnych. Wykład poprowadzi mgr Monika Borkowska-Żebrowska, kierownik Działu Profilaktyki i Terapii MCPU w Krakowie.

W grudniu  aspekty prawne przedstawiał  asp. Maciej Szmidt z  Wydziału Prewencji  KMP w Krakowie.  W czasie przyszłotygodniowego  wykładu będą omawiane potencjalne zagrożenia  społeczno-zdrowotne wynikające  z nadużywania przez młodzież alkoholu,  narkotyków i dopalaczy oraz stosowane działania prewencyjne.

Spotkanie odbędzie się przed zebraniami rodziców z wychowawcami w dniu 28.05.2019 r., godz. 17.00-18.00 sala gimnastyczna. Zebrania z rodzicami odbędą się od godz. 18.00. Dyżur nauczycieli nie wychowawców w godz. 16.00-18.00.

Dokładne informacje dot. zebrań dostępne są w Librusie.

Paweł Cząstka, dyrektor XLII LO