WICEMISTRZ WOJCIECH

W Wojewódzkiej Bibliotece Publiczne odbyła się, już po raz XI uroczystość rozdania nagród w Małopolskim Konkursie Pięknego Czytania. Dla nas tym bardziej miła, że wicemistrzem czytania został Wojtek Wojtasik, uczeń naszej szkoły, którego występ jury doceniło „za zabawę słowem, osobowość sceniczną oraz naturalny i swobodny przekaz trudnego tekstu”. Uroczystą galę poprowadziła Elżbieta Wójcik aktorka Teatru KTO, znana również z serialu „Szpital”. Mistrzowie poszczególnych kategorii mieli okazję pochwalić się widowni swoim kunsztem krasomówczym. Całe wydarzenie uatrakcyjnił występ artystyczny nauczyciela i ucznia ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Szkoły dla Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie.

Gratulujemy naszemu WICEMISTRZOWI!

Karolina Stasińska