Już po raz trzeci nasza szkoła włączyła się w akcję „Kredkobrania”, która rokrocznie inicjowana jest przez fundację Ignatianum. Jej celem jest zebranie artykułów papierniczych, przyborów plastycznych i lektur dla dzieci i młodzieży mieszkających na terenach dawnych Kresów. Jak zwykle nasza młodzież nie zawiodła. Przyniesione dary ciężko było popakować w przygotowane kartony.

„Kredkobranie” ma pokazać zamieszkującym poza granicami Rzeczypospolitej rodakom, że ich przyjaciele z „Macierzy” pamiętają o nich i w miarę swoich możliwości chcą im pomóc.

Gdyby nie Wasze wsparcie nie udałoby się przeprowadzić tego przedsięwzięcia. Dziękujemy bardzo, nauczycielom i uczniom, w imieniu organizatorów i własnym za hojność, która przełożyła się na realną pomoc.

Jesteście wspaniali!

Agnieszka Gromna,  Karolina Stasińska