Szanowni Rodzice,

w tym roku  rozpoczynamy piątą edycję Szkoły dla Rodziców. Zapraszam do zapoznania się z programem  zamieszczonym na  stronie www. szkoły (zakładka: Dla Rodziców). Oferta skierowana jest wyłącznie do Rodziców uczniów klas pierwszych.  W czasie spotkań będziemy warsztatowo  pracować nad lepszym rozumieniem potrzeb i emocji naszych dzieci, możliwie skuteczną komunikacją, kształtowaniem opartych na szacunku i zaufaniu relacji rodzic-dziecko. Zajęcia są bezpłatne. Zgłaszających chęć udziału proszę, w terminie do 20 września, o napisanie kilku zdań, dlaczego chcą  Państwo uczestniczyć w warsztatach. Kontakt: Librus lub psycholog.liceum42@gmail.com. Ze względu na specyfikę pracy warsztatowej liczba miejsc jest ograniczona. Nie jest przewidziana możliwość dopisywania się w terminach późniejszych. Po raz pierwszy spotykamy się w XLII LO,w patio 24 września o godz.17.

Terminy warsztatów w roku 2019/20:
24.09, 22.10, 19.11, 17.12, 07.01, 18.02, 10.03, 07.04, 12.05, 16.06.

Do zobaczenia

Beata Matkowska-Święs