4 października 2017 r. na stadionie LA MOS Kraków Wschód w Nowej Hucie braliśmy udział w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży w Szkolnej indywidualnej lidze lekkoatletycznej.

Skład reprezentacji szkoły:

DZIEWCZĘTA: Kosek Pola, Mendel Paulina, Skrzypek Lena, Chitra Estera, Świerta Emilia, Bijak Julia, Kowacz Gabriela, Szeliga Hanna

CHŁOPCY: Szeliga Stanisław, Rogala Mateusz, Gubała Jakub, Kolton Ignacy, Przybyło Michał, Shindler Aron, Gój Jakub, Marynowski Karol, Wernikowski Kacper, Gut Wiktor, Kostrz Sebastian.

Z wielka radością informuję, że Mistzostwo Krakowa w biegu rozstawnym 4 x 100m mężczyzn zdobyła nasza sztafeta w składzie: Szeliga Stanisław, Rogala Mateusz, Gubała Jakub, Marynowski Karol.

Sukcesem zakończyła swój start sztafeta 4 x 100m dziewcząt: Kosek Pola, Skrzypek Lena, Chitra Estera, Bijak Julia wywalczyły brązowy medal.

Podwójnym v-ce Mistrzem Krakowskiej Olimpiady Młodzieży został Stanisław Szeliga. Srebrne medale zdobył w biegu na 100m i w biegu na 300m.

Lena Skrzypek zajęła III miejsce w biegu na 300m.

Mateusz Rogala tak daleko pchnął kulą, że zakończył swój udział w konkursie
na II miejscu.

Gratulujemy tak wielkich sukcesów i życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich w Tarnowie.

Serdeczne podziękowania i gratulacje dla wszystkich naszych reprezentantów, którzy swoją postawą i zaangażowaniem przyczynili się do sukcesu całej drużyny. Wśród nich są osoby, którym do finału wojewódzkiego zabrakło dosłownie łut szczęścia.