Z głębokim smutkiem informujemy, że 12 lutego 2021 r. odeszła  na zawsze nasza Koleżanka,  nauczycielka fizyki w XLII LO-

Barbara Matoga

Rok 2019 był początkiem naszej współpracy, która zapowiadała się na długie lata. Pani Barbara wkładała w swoją pracę mnóstwo pasji, energii, profesjonalizmu oraz życzliwości i zrozumienia dla uczniów. Była też  dobrą, wesołą Koleżanką, długie rozmowy z Nią na długo zapadną w naszą pamięć. Niestety śmiertelna  choroba okazała się zwycięskim przeciwnikiem.

Pani Barbara pozostawiła Męża i Syna, którym w imieniu całej społeczności szkolnej składamy szczere  wyrazy współczucia.

Pani Basiu dziękujemy za wszystko. Dobrze jest spotkać na swojej drodze takich jak Pani niezwykłych, dobrych ludzi.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji oraz Uczniowie XLII LO