Mamy to!

Pierwszy spektakularny sukces Samorządu już jest. Projekt naszych Samorządowców w programie Młodzież Działa Lokalnie, został doceniony i przekazany do realizacji. Jego tytuł brzmi „Stary i Młody – podcasty, rozmowy”.

Celem projektu jest obalenie stereotypów dotyczących osób starszych w oczach młodych, jak i osób młodych w oczach starszych. Jest to przedsięwzięcie, które ma przyczynić się do zatarcia różnic międzypokoleniowych. Beneficjentami tego projektu są seniorzy oraz młodzież licealna.

Będzie on realizowany zdalnie do końca grudnia 2020 roku. W ramach tego wyzwania zostaną przeprowadzone rozmowy i nagrane wywiady (podcasty), które upowszechnione będą w mediach społecznościowych.

Projekt ten jest rezultatem wielogodzinnych szkoleń i spotkań online osób zaangażowanych. Taka inicjatywa pozwala na integrację zespołu i wzajemne zrozumienie. Daje także możliwość doskonalenia umiejętności pracy w zespole.

Wydarzenie jest realizowane w ramach programu Młody Kraków 2.0. w obszarze „Młodzież Działa Lokalnie”.

Niech ta inicjatywa będzie początkiem pasma sukcesów Samorządu Uczniowskiego.

mgr Karolina Stasińska, mgr inż. Mateusz Gałązka, opiekunowie SU