Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym uczniom, którzy wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Tematycznym: „Do broni! Postawy i losy ziemian w trakcie II wojny światowej”.

Nasi uczniowie w rywalizacji z uczniami z 52 szkół z Małopolski zajęli znakomite miejsca i tytuły laureatów. Wprost zdeklasowali konkurencję!!!

Laureaci etapu wojewódzkiego będą reprezentować naszą szkołę i Małopolskę podczas finału ogólnopolskiego 27 maja 2019. Trzymajmy za nich kciuki!!!

Lista nagrodzonych uczniów:

W kategorii szkół z klasami gimnazjalnymi (prace pisemne)

Jan Herniczek, laureat, XLII LO

Julianna Chmiel, laureat, XLII LO

Zofia Cyrul, wyróżnienie, XLII LO

Piotr Hamerla, wyróżnienie, XLII LO

Iga Dobosz, wyróżnienie, XLII LO

W kategorii szkół z klasami gimnazjalnymi (prace multimedialne, grupy projektowe):

Adrianna Lipińska, Wiktoria Przyjemska, laureatki, XLII LO

Natalia Adamska, Aleksandra Grabińska, Lidia Moryc, Mateusz Marko, laureaci, XLII LO

Magdalena Cichoń, Aleksandra Trześniowska, laureatki, XLII LO

Uczniów, którzy nie odebrali dyplomów i nagród podczas uroczystej gali podsumowującej etap wojewódzki, proszę o odebranie nagród w gabinecie dyrektora.

Informacja o Konkursie [kliknij]

Serdecznie Gratulujemy!!!
Życzymy sukcesu na etapie ogólnopolskim!!!

Zespół historyków XLII LO