Zgodnie z tradycją naszej szkoły przed głosowaniem na przewodniczącą/przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego odbyła się debata wyborcza. Uczestniczyły w niej dwa sztaby. Sztab Anity Bałuki z kl. 2a i sztab Henryka Skrzypulca z kl. 3c.

Wydarzenie prowadziła Komisja Wyborcza w składzie Zofia Ogórek, Jakub Przybycień i Tymoteusz Piernaczyk. Debata złożona była z pięciu części, w których królowały pytania o przyszłość i plany. Były też do rozwiązania sytuacje problemowe. Sztaby poradziły sobie znakomicie, co wpłynęło na wysoki poziom debaty. Wydarzenie było transmitowane na szkolnym FB, gdzie i teraz można je zobaczyć.

Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie zdecydowali na kogo oddadzą swój głos, do oglądnięcia.

Zapraszamy też do śledzenia na IG kont kandydatów. Jest tam wiele ciekawych informacji.

Samorząd Uczniowski z opiekunką mgr Karoliną Stasińską