Tradycją już jest, że 6 grudnia Mikołajowy orszak przemierza korytarze naszej szkoły. W tym roku w Mikołaja wcielił się przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Henryk Skrzypulec z kl. 3c. Honory anioła pełnił Maksymilian Gędłek z kl. 3c, a diabełek reprezentowany był przez Ninę Malczyk z 2d. Śmiechom i zabawnym komentarzom nie było końca. Rozdawane cukierki przyniosły uczniom i nauczycielom dużo radości. Na długiej przerwie za Mikołaja przebrał się też prof. Gmyrek co wzbudziło zachwyt społeczności szkolnej. W tym dniu na szkolnych korytarzach było Mikołajów wielu, między innymi dlatego, że był to dzień w którym przebrani nie byli pytani. Gratulujemy Samorządowi Uczniowskiemu zapału w organizacji imprezy.